DEA SYSTEM

WYSOKIE OSIĄGNIĘCIA POWSTAJĄ DZIĘKI INTUICJI

 

Kto wybiera doskonałość może liczyć na automatyzację niezawodną i trwałą oraz na nasze szybkie i pomocne wsparcie przed- i po- sprzedażne.
 
Wysokiej jakości technologia, prosty montaż, to istotne cechy produktów marki DEA, które pomagają wykwalifikowanym instalatorom w wyborze oraz w realizacji ale również w relacji z klientem.

Śledzimy uważnie proces produkcyjny, od montażu po konstrukcję mechaniki, która razem z naszą elektroniką zapewnia wysoką jakość przez długi okres użytkowania.

Z tego powodu, DEA System stworzyła firmę DEA Electron, która rozwija i produkuje elektronikę o wysokim standardzie kontroli jakości, potwierdzonym certyfikatami.

Tworzymy inteligentne rozwiązania, bazując się na naszej intuicji, aby zapewnić wysokie osiągnięcia. Wielofunkcyjność i elastyczność naszych produktów narodziła się dzięki technologii dostępnej dla wszystkich. Jest bliska rzeczywistych potrzeb naszych klientów: dlatego też stworzyliśmy opatentowany system uproszczonego programowania DE@NET. Uniwersalna centrala sterująca daje możliwość zainstalowania jej we wszystkich typach automatyki.
 
W codziennym życiu które staje się coraz bardziej skomplikowane, DEA wybiera uproszczenie. Łatwość instalacji, zarządzania, sterowania - by móc poruszać się swobodnie.
 

BADANIA oraz INNOWACJA to słowa kluczowe dla techników DEA. Ich codzienna praca polega na opracowaniu rozwiązań coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie. Oferowany produkt narodził się z wieloletniego doświadczenia na rynku mechaniki, która w połączniu z  przygotowaniem naszych techników w zakresie elektroniki oraz norm i przepisów, tworzy synomin gwarancji.

alte prestazioni DEA System
 

Aby zagwarantować odpowiednią do zapotrzebowania naszych Klientów usługę serwisową, uruchomiliśmy w naszej siedzibie w Imielinie, telefon serwisowy (507 087 698), dostępny:

- od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 18.00.

- w sobotę, od godziny 8.00 do godziny 15.00.

W celu najlepszego wsparcia naszych Klientów w trakcie ich montaży, dostarczamy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki oraz elektroniki.