DEA SYSTEM

PRZYJEMNOŚĆ Z OFEROWANEJ JAKOŚCI

 

Talent, pasja i profesjonalizm skłaniają nas do codziennego mierzenia się z coraz bardziej konkurencyjnym rynkiem, na którym wyróżniamy się wysoką jakością i niezawodnością naszych produktów, które są łatwe w instalacji oraz obsłudze.
 
Od momentu założenia w 1993r., DEA System wzrastała z ambicji, patrząc zawsze w przyszłość i dbając o rozwój. Na początku firma zakorzeniła się na rynku krajowym aby w następnej kolejności stawić czoła następnemu wyzwaniu i przenieść włoski dorobek za granicę, zakładając kilka europejskich oraz pozaeuropejskich filii.
 
Naszym wyzwaniem jest innowacyjność, ciągła analiza oraz stałe unowocześnianie w zakresie parametrów technicznych. Badamy potrzeby rynku w celu jego zaspokojenia oferując produkty komplementarne, spełniające wymogi najróżniejszych wymagań instalacyjnych. Oferujemy wysoce niezawodne technologie, w pełni zaprojektowane, produkowane i testowane we Włoszech.

DEA SYSTEM SPA od zawsze stawiała na jakość. W 2005 fabryka otrzymała certyfikat UNI EN ISO 9001, dzięki któremu:

  • reglarnie dostarcza produkty, które spełniają wymagania Klienta oraz wyprzedzają ich potrzeby. Celem firmy jest  stworzyć taki produkt, który wyjdzie na przeciw oczekiwaniom Klienta oraz zaoferować wartość dodaną - która wyrózni ją na tle konkurencji.
  • gwarantuje ciągłe ulepszenie wydajności Firmy, stawiając sobie za cel szczególnie te procesy które bezpośrednio przekładają się na jakość produktu oraz usługi.
  • wspomaga i motywuje Personel, aby stawiali na promowanie jakości produktu, równiez dzieki wdrażaniu propozycji usprawnień  napływających tak z zewnątrz jak i wewnętrznych.