DEA SYSTEM

Profil Firmy

 

 

Talent, pasja i profesjonalizm skłaniają nas do codziennego mierzenia się z  coraz bardziej konkurencyjnym rynkiem, na którym wyróżniamy się wysoką jakością i niezawodnością naszych produktów, które są łatwe w instalacji oraz obsłudze.

Naszym wyzwaniem jest innowacyjność, ciągła analiza  oraz stałe unowocześnianie w zakresie parametrów technicznych

Dzęki temu DEA System stworzyła firmę DEA Electron, jednostkę opracowującą i produkującą elektronikę wysokiej jakości, o wysokim standardzie kontroli i znaczących wynikach.

Naszym wyzwaniem jest innowacyjność, ciągła analiza  oraz stałe unowocześnianie w zakresie parametrów technicznych. Badamy potrzeby rynku w celu jego zaspokojenia oferując produkty komplementarne, spełniające wymogi najróżniejszych wymagań instalacyjnych. Oferujemy wysoce niezawodne technologie,  w pełni zaprojektowane, produkowane i testowane we Włoszech.

Od momentu założenia w 1993, DEA System wzrastała z ambicji, patrząc zawsze w przyszłość i dbając o rozwój: na początku zakorzeniła się na rynku krajowym aby w następnej kolejności stawić czoła kolejnemu wyzwaniu i przenieść włoski dorobek za granicę, zakładając kilka europejskich oraz pozaeuropejskich filii.

Wytrwałość w dążeniu do celu umożliwiła nam rozwój nie tylko na rynku włoskim ale również za granicą. Otworzyliśmy nasze filie w: Hiszpani, Polsce, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytani, oraz od wiosny 2012r. również na Białorusi oraz w Rosji.

Aby zwiększyć dostępność produktów na polskim rynku, w 2000 roku firma DEA SYSTEM utworzyła w Polsce oddział - DEA POLSKA. Początkowo siedziba mieściła się w Kozienicach, jednak w 2008 r. została przeniesiona na Śląsk (do Będzina k/Katowic). Obecnie oddział firmy DEA SYSTEM znajduje się w Imielinie w woj. Śląskim.

DEA oznacza swobodę ruchu. Staramy się sprostać Waszym wymaganiom, każdego dnia, na całym świecie, i czerpiemy z tego wielką satysfakcję.