DEA SYSTEM

DEA TWORZY PRZYSZŁOŚĆ

dodana 09/02/2013

Zmotywowani i efektywni ludzie dostarczają ciągle nowych bodźców. Wynikiem ich doświadczenia oraz pasji z jaką pracują są wysoko rozwinięte technologicznie i wszechstronne produkty.

 

Inwestujemy w zasoby ludzkie czyniąc je kołem napędowym innowacji, rozwoju i podnoszenia standardów jakościowych. Młodzi ludzie zdobywający u nas doświadczenie poznają know-how naszej firmy, które jest wynikiem wielu lat doświadczeń, i wzbogacają je o własną dynamikę. Ciągła wymiana pomysłów, to istotny warunek dla sektora bazującego się na technologii.
Bezpośredni kontakt z fachowcami od automatyki, którzy codziennie pracują nad produktami marki DEA, oferuje nam ogromną zaletę - potrzeby klientów możemy uczynić naszymi. Poszukujemy praktycznych rozwiązań problemów, koncentrując się na prostocie i gotowości do użytkowania.

Przekonani o doskonałości tego co tworzymy, czego wyraz widać w zadowoleniu klientów, rozpoczęliśmy z powodzeniem eksportować nasze made in Italy na rynek międzynarodowy. Otworzyliśmy biura w: Hiszpanii, Polsce, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, oraz od drugiej połowy roku 2012 również na Białorusi i w Rosji, aby kontynuować ten rodzaj otwartego i rzetelnego dialogu który prowadzi do ulepszenia i optymalizacji. Styk różnych kultur pozwolił nam na rozwój jedynej w swoim rodzaju wspólnej kultury innowacyjności, ponieważ tylko poprzez idee oraz ludzi którzy poruszają się bez granic może narodzić się automatyka dobrej jakości.

DEA oznacza swobodę ruchu. Staramy się sprostać Waszym wymaganiom, każdego dnia na całym świecie, i czerpiemy z tego wielką satysfakcję.