DEA SYSTEM

CHCESZ ZAINSTALOWAĆ SWOJA BRAMĘ PRZESUWNĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI WYMOGAMI BEZPIECZEŃSTWA?

dodana 24/04/2014

Przez wzgląd na Przepisy Europejskie, dotyczące bezpiecznego użytkowania bram, w dniu dzisiejszym każdy zautomatyzowany system otwierania bramy musi zapewnić (przez  producenta oraz instalatora), maksymalne bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom lub osobom znajdujących się w pobliżu.

W wielu przypadkach, w których ryzyko przy automatycznym otwieraniu / zamykaniu może  spowodować obrażenia fizyczne lub szkody materialne, właściwości automatyzacji nie wystarczają, aby nas chronić oraz nie gwarantują posiadania instalacji zgodnej z normami EN. W takich przypadkach konieczne jest zainstalowanie listew bezpieczeństwa w miejscach, gdzie istnieje ryzyko zderzenia z ruchomą bramą .
 

W bramach przesuwnych, ale również w bramach przemysłowych, najlepszy sposób, aby wysyłać informacje z listwy bezpieczeństwa do centrali sterującej, bez dodatkowych przewodów jest D – BAND, system wireless DEA. Urządzenie to, przy pomocy odbiornika podłączonego do centrali, może odbierać sygnał z 7 różnych nadajników (każdy podłączony do listwy bezpieczeństwa mechanicznej lub rezystancyjnej).

Wybierz D- BAND firmy DEA, aby mieć wiele zalet (szczegóły poniżej): łatwy w instalacji i gwarantujący bezpieczeństwo!
 

W połączeniu z listwami mechanicznymi lub rezystancyjnymi, obecnymi w naszym katalogu produktów, można mieć instalację zgodną z wymogami bezpieczeństwa.